گزارشی از دهمین جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری

گزارشی از دهمین جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری

استان‌ها > اردبیل - گزارش اختصاصی از دهمین جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری استان اردبیل که در این جلسه ۵ پرونده واحد تولیدی مشکل دار مورد بر

عکس ۳۸ میلیونی عکاس اردبیلی
خصوصی‌سازی یا خودمانی‌سازی؟!
تزه‌میدان؛ روز از نو، روزی از نو

استان‌ها > اردبیل – گزارش اختصاصی از دهمین جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری استان اردبیل که در این جلسه ۵ پرونده واحد تولیدی مشکل دار مورد بررسی و حل و فصل قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از اردبیل دهمین جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری استان اردبیل با هدف بررسی ۵ پرونده مشکل دار ظهر در سالن جلسات اتاق بازرگانی اردبیل برگزار شد.

پرونده اول مربوط به یک شرکت تعاونی چند منظوره بود که این شرکت مشکلاتی با بانک کشاورزی داشت که با تصمیمات مقامات قضایی حاضر در جلسه مقرر شد تا این مشکلات حل و فصل گردد.

پرونده دوم در ارتباط با مشکل یک واحد تولیدی دیگر با بانک سپه بود که مدیریت این شرکت از برخی اقدامات بانک سپه ناراضی بودند و براساس نظر مقامات قضایی مقرر شد این بانک مجدد به صورت دقیق موضوع را بررسی کند و در صورت حل نشدن، موضوع جهت رسیدگی به شورای سه نفره ارجاع یابد.

پرونده دیگری مربوط به شرکتی بود که به گفته مدیر این شرکت طرف دعوی یعنی بانک صادرات هزینه هایی اضافی را در مورد بازپرداخت تسهیلات دریافت کرده اند که این پرونده نیز توسط مقامات قضایی مورد بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

پرونده چهارم مشکل یک شرکت یخجال سازی بود که به گفته مدیر این شرکت بطرف مقابل یعنی بانک پاسارگاد پس از تسویه وام سند مالکی در گروی بانک را آزاد نکرده است که در این مورد نیز کمیته حمایت قضایی به مشکل رسیدگی کرده و راهنمایی های لازم را انجام داد.پرونده آخر شامل مشکل شرکت طرح پروار بندی بره صنعتی با اداره کل منابع طبیعی، اداره کل ثبت اسناد استان و ثبت اسناد و املاک پارس آباد و امور اراضی استان بود.

پرونده آخر شامل مشکل شرکت طرح پروار بندی بره صنعتی با اداره کل منابع طبیعی، اداره کل ثبت اسناد استان و ثبت اسناد و املاک پارس آباد و امور اراضی استان بود.

کارآفرین جوان خطاب به معاون دادگستری استان و دادستان گفت: با بروکراسی اداری مسئولین سرگیجه گرفتم و امیدوارم این مشکل هرچه سریع تر حل شود.

اشکان شکاری افزود: یک شرکت صنعتی در حوزه دام در شمال استان راه اندازی کرده ایم که با کوته نظری مسوولین مروبوطه دچار دردسر شده ایم که با با وجود این مشکل ها این شرکت سال ها پیش به بهره برداری رسیده و در حال فعالیت است.

شکاری اذعان داشت: سرمایه گذاری انجام شده از جمله معدود شرکت های صنعتی حوزه دام است که امیدوارم با حمایت مسوولین به فعالیت خود بهتر از قبل ادامه دهد.

نظرات

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0