کشور با کمبود معلم مواجه است

کشور با کمبود معلم مواجه است

معاون رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور از کمبود ۳۰۰ هزار معلم در سه سال آینده خبر داد.

فیلم: صحبت‌های سخنگوی ارتش در مورد حادثه هواپیما
اکران سه رخ در ترکیه
اینستاگرام زیر تیغ فیلتر

به گزارش آرتاآنلاین به نقل از تسنیم عصر دیروز مراسم نکوداشت یکصدمین سالگرد تاسیس دانشگاه فرهنگیان کشور و ۸۱مین سالگرد تاسیس دانشگاه فرهنگیان گلستان، در گنبدکاووس برگزار شد. در این مراسم حجت‌الاسلام عابدی معاون رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: در ۳ سال آینده کشور با کمبود ۳۰۰ هزار معلم مواجه است. باید مجلس شورای اسلامی حمایت های لازم در حوزه چالش ها و مشکلات آموزش و پرورش که بخشی سخت افزاری و بخش دیگر نرم افزاری است، داشته باشد.

عابدی در ادامه با بیان مشکلات آموزش و پرورش و وظیفه نمایندگان مجلس در قبال این مشکلات اظهار داشت: آموزش و پرورش نیاز به حمایت دارد و صدای این امانت‌دار فرزندان کشور به گوش همه رسیده و باید مسئولان کشور از جمله نمایندگان مجلس شورای اسلامی این صدا را شنیده و به آن توجه کنند.

پیشتر احمدی لاشکی، نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگوی تلوزیونی با شبکه آموزش در اظهارنظری مشابه از کمبود ۳۰۰ هزار معلم در سال ۱۴۰۰ خبر داده و گفته بود: همه از مجلس مطالبه دارند و توپ‌ها همه به زمین مجلس می‌افتند. در حالی که اراده ای برای حمایت از آموزش عالی و آموزش و پرورش در دولت نمی‌بینیم.

پست‌های جدیدتر

نظرات

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0