هافبک سابق میلان به تراکتور پیوست

هافبک سابق میلان به تراکتور پیوست

بمب خبری تعطیلات نیم فصل فوتبال ایران ترکید و کوین کنستانت، هافبک دفاعی سابق میلان به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست.

نامه سرگشاده در اعتراض به رد طرح ممنوعیت کودک همسری
کاریکاتورهای کودک‌همسری؛ طرح‌هایی برای نخندیدن
گزارش تصویری: فخرالزمان روی صحنه فدک

به گزارش آرتا آنلاین، تراکتورسازی که با بازگرداندن آنتونی استوکس فعالیت خود در نقل و انتقالات را آغاز کرده بود، حالا یک بازیکن مشهور به خدمت گرفته. کوین کنستانت، هافبک دفاعی دو ملیتی سابق میلان متولد فرانسه است، ولی برای تیم ملی گینه بازی می‌کند.

این بازیکن ۳۱ ساله که فوتبال خود را از آکادمی تولوز آغاز کرد و پس از بازی برای بزرگسالان تولوز، کیه‌وو و جنوا در سال ۲۰۱۲ به میلان پیوست. او دو سال در میلان حاضر بود و ۴۵ بار برای این تیم به میدان رفت، ولی در سال ۲۰۱۴ راهی ترابزون‌اسپور ترکیه شد. او بعد از آن راهی بولونیا و سیون سوئیس شد و حالا قرار است در نیم فصل دوم لیگ هجدهم پیراهن تراکتورسازی را به تن کند.

کوین کنستانت دو فصل برای میلان بازی کرده است.

کوین کنستانت سابقه ۲۷ بازی ملی برای گینه را هم دارد، از جمله بازی پنج سال قبل مقابل ایران در ورزشگاه آزادی که با شوتی سنگین دروازه دانیال داوری را باز کرد و همین گل بود که باعث شد این دروازه‌بان در جام جهانی ۲۰۱۴ نیمکت‌نشین شود.

تراکتورسازی بعد از جدایی مهدی کیانی در پست هافبک دفاعی گزینه مناسبی نداشت و حالا با آمدن کنستانت انتظار می‌رود این خلا برطرف شود. خبری از رقم این انتقال منتشر نشده، ولی احتمالا او گرانترین بازیکن لیگ برتر خواهد بود. قرارداد او با تراکتورسازی ۳٫۵ ساله است.

نظرات

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1