فخرالزمان در اردبیل به روی صحنه می‌رود

نمایش فخر الزمان، به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم عادل‌نیا نهم تا سیزدهم دی در سالن اصلی مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل به روی صحنه می‌رود.

مدیریت پسماند اردبیل اصولی نیست
خصوصی‌سازی یا خودمانی‌سازی؟!
بی‌خانمان در اردبیل به روی صحنه می‌رود

نمایش فخر الزمان، به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم عادل‌نیا نهم تا سیزدهم دی در سالن اصلی مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل به روی صحنه می‌رود.

به گزارش آرتا آنلاین نمایش فخرالزمان برگزیده جشنواره استانی تئاتر فجر و نماینده استان اردبیل در سی و هفتمین دوره جشنواره تئاتر فجر نهم تا سیزدهم دی ماه در سالن اصلی مجتمع فدک به روی صحنه خواهد رفت.
نمایش فخرالزمان، کاری از گروه تئاتر فراسو، به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم عادل‌نیا و با بازی غفور ملکی ، فرشاد جعفرزاده، پرناز اسکندری و مونا محمدنژاد در جشنواره استانی تئاتر فجر ضمن انتخاب به عنوان نمایش برگزیده توانست دیپلم افتخار بهترین نمایشنامه(ابراهیم عاد‌نیا)، دیپلم افتخار بهترین بازیگری زن( مشترک پرناز اسکندری و مونا محمدنژاد)، دیپلم افتخار بهترین آفیش و بروشور(پروین فتح‌اللهی)، لوح تقدیر کارگردانی(ابراهیم عادل‌نیا)، لوح تقدیر بازیگری مرد( غفور ملکی)، لوح تقدیر طراحی صحنه و لباس(جواد علایی) و لوح تقدیر موسیقی( البرز صادقی) را نیز کسب کند.
نمایش فخرالزمان داستان زنی از شاهزادگان قاجار است که درگیر عشقی آتشین به یک جوان طرفدار مشروطه و مرگ مشکوک برادرش شده و شرایط روحی سختی را متحمل میشود. سال‌ها بعد افرادی دیگر ناخواسته وارد این ماجرا می‌شوند و در این میان اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد که پرده از اسرار سال‌های دور برمی‌دارد.
ابراهیم عادل‌نیا شاعر، نویسنده و کارگردان اردبیلی در سال های اخیر با نمایشنامه هایی نظیر سلما، کافه سایه و کریم آقا نیز توانسته موفقیت‌های چشمگیری را کسب کند.

نظرات

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0