فخرالزمان در اردبیل به روی صحنه می‌رود

نمایش فخر الزمان، به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم عادل‌نیا نهم تا سیزدهم دی در سالن اصلی مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل به روی صحنه می‌رود.

گزارش تصویری برف و سرما؛ زندگی ادامه دارد
شاهنامه پژوه مشگین شهری در فرهنگستان زبان و ادب فارسی
غذاهای سنتی استان اردبیل

نمایش فخر الزمان، به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم عادل‌نیا نهم تا سیزدهم دی در سالن اصلی مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل به روی صحنه می‌رود.

به گزارش آرتا آنلاین نمایش فخرالزمان برگزیده جشنواره استانی تئاتر فجر و نماینده استان اردبیل در سی و هفتمین دوره جشنواره تئاتر فجر نهم تا سیزدهم دی ماه در سالن اصلی مجتمع فدک به روی صحنه خواهد رفت.
نمایش فخرالزمان، کاری از گروه تئاتر فراسو، به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم عادل‌نیا و با بازی غفور ملکی ، فرشاد جعفرزاده، پرناز اسکندری و مونا محمدنژاد در جشنواره استانی تئاتر فجر ضمن انتخاب به عنوان نمایش برگزیده توانست دیپلم افتخار بهترین نمایشنامه(ابراهیم عاد‌نیا)، دیپلم افتخار بهترین بازیگری زن( مشترک پرناز اسکندری و مونا محمدنژاد)، دیپلم افتخار بهترین آفیش و بروشور(پروین فتح‌اللهی)، لوح تقدیر کارگردانی(ابراهیم عادل‌نیا)، لوح تقدیر بازیگری مرد( غفور ملکی)، لوح تقدیر طراحی صحنه و لباس(جواد علایی) و لوح تقدیر موسیقی( البرز صادقی) را نیز کسب کند.
نمایش فخرالزمان داستان زنی از شاهزادگان قاجار است که درگیر عشقی آتشین به یک جوان طرفدار مشروطه و مرگ مشکوک برادرش شده و شرایط روحی سختی را متحمل میشود. سال‌ها بعد افرادی دیگر ناخواسته وارد این ماجرا می‌شوند و در این میان اتفاقات عجیبی رخ می‌دهد که پرده از اسرار سال‌های دور برمی‌دارد.
ابراهیم عادل‌نیا شاعر، نویسنده و کارگردان اردبیلی در سال های اخیر با نمایشنامه هایی نظیر سلما، کافه سایه و کریم آقا نیز توانسته موفقیت‌های چشمگیری را کسب کند.

نظرات

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0