سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیارد تومانی شهرداری اردبیل در شورابیل

‌شهردار اردبیل گفت: در سه سال اخیر بیش از ۳۰ میلیارد تومان در مجموعه تفریحی – توریستی شورابیل سرمایه‌گذاری شده است.

حذف رابط ناشنوایان از خبر شبکه سبلان
تزه‌میدان؛ روز از نو، روزی از نو
گزارش تصویری بالیخلی چای: من یه پرنده‌م!

‌شهردار اردبیل گفت: در سه سال اخیر بیش از ۳۰ میلیارد تومان در مجموعه تفریحی – توریستی شورابیل سرمایه‌گذاری شده است.

‌شهردار اردبیل گفت: در سه سال اخیر بیش از ۳۰ میلیارد تومان در مجموعه تفریحی – توریستی شورابیل سرمایه‌گذاری کردیم تا با پیوست فرهنگی و اجتماعی، پروژه‌های عمرانی در این مجموعه تکمیل و راه‌اندازی شود.

حمید لطف‌اللهیان در مراسم افتتاح شهرداری منطقه ۵ اردبیل اظهار کرد: پل داروپخش هم اکنون با ۷۷ درصد پیشرفت در حال احداث است که سعی جدی داریم تا این پروژه را در نیمه اول سال تکمیل و به بهره‌برداری برسانیم.

وی نگاه شهرداری را به ارتقای سلامت اجتماعی و فرهنگی شهروندان یادآور شد و خاطرنشان کرد: ما با پیوست فرهنگی و اجتماعی در این سه سال پروژه‌های متعددی را در شورابیل اجرا کردیم که در این مدت بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان در این حوزه پروژه متنوع اجرایی و عملیاتی شده است.

شهردار اردبیل نمونه این پروژه‌ها را موثر در ارتقای سلامتی مردم، راه‌اندازی جاده تندرستی اعلام کرد و گفت: امیدواریم این جاده تندرستی که در سطح کشور بی‌نظیر است، اسباب برگزاری همایش‌ها و برنامه‌های متنوع، ورزش همگانی و پیاده‌روی را به وجود آورد.

لطف‌اللهیان به فعالیت‌های انجام شده در حوزه بهبود منظر و سیمای شهری اشاره کرد و افزود: در کنار اصلاح معابر بازگشایی‌ها و روان‌سازی ترافیک در حوزه آسفالت کوچه‌ها نیز ورود پیدا کردیم تا در این مناطق در سال ۹۷ یک تغییر و تحول اساسی اتفاق بیفتد.

وی توسعه فضای سبز و تجهیز پارک‌ها را به ست‌های ورزشی و روشنایی معابر از برنامه‌ها و رویکردهای شهرداری دانست و اظهار کرد: سرانه فضای سبز در اردبیل به ۸ مترمربع رسیده و هر سال نیم مترمربع به این مساحت افزوده می‌شود.

شهردار اردبیل با قدردانی از حمایت استاندار اردبیل و معاون امور عمرانی در اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی در شهر اردبیل خاطرنشان کرد: امیدواریم امسال با بهبود شرایط مالی و درآمدی شهرداری بتوانیم از طریق منابع دولتی نیز جذب اعتباراتی را شاهد باشیم.

نظرات

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0