راز غیبت سعید علی‌حسینی در اردوی تیم ملی وزنه‌برداری

راز غیبت سعید علی‌حسینی در اردوی تیم ملی وزنه‌برداری

بیش از ۱۰ روز از شروع اردوی تیم ملی می‌گذرد و نام این وزنه‌بردار اردبیلی هم در میان دعوت شدگان بوده اما او همچنان حاضر نیست به تهران برود و در اردوی تیم ملی حاضر شود.

خصوصی‌سازی یا خودمانی‌سازی؟!
که آخری بود آخر شبان یلدا را
تزه‌میدان؛ روز از نو، روزی از نو

به گزارش آرتا آنلاین به نقل از ورزش سه، بعد از کناره‌گیری بهداد سلیمی این روزها دومین شوک در دسته فوق سنگین وزنه برداری را سعید علی حسینی به تیم ملی داده و خبری از او در اردوها نیست. در شرایطی که بیش از ۱۰ روز از شروع اردوی تیم ملی می گذرد و نام این وزنه بردار اردبیلی هم در میان دعوت شدگان بوده، او همچنان حاضر نیست به تهران برود و در اردوی تیم ملی حاضر شود.

در روزهای اول پدر علی حسینی دلیل غیبت او در تیم ملی را سفر شخصی به باکو عنوان کرده بود؛ اما در حالی که چند روز از بازگشت این وزنه بردار به ایران می گذرد، بازهم خبری از او در اردوی تیم ملی نیست.

در شرایطی که گفته می‌شد کادر فنی برای حضور علی حسینی در اردو ضرب الاجل ۴۸ ساعته تعیین کرده که البته امروز به پایان می‌رسد، خبرنگار ورزش سه به دلیل پاسخگو نبودن این وزنه بردار با پدرش تماس گرفته است.


عزیز علی‌حسینی، پدر دارنده مدال نقره جهان در سال ۲۰۱۷ و مدال نقره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ درباره ادامه غیبت پسرش در اردوی تیم ملی می‌‌‌‌‌گوید: «سعید از سفر برگشته؛ اما امتحان دارد و در حال درس خواندن است. فقط یک درس زبان او مانده که اگر قبول شود، مدرک دکترا می گیرد. در شرایط فعلی درس برایش مهمتر است؛ اگرچه خودش تمریناتش را هم پیگیری می کند.»

وی درباره اینکه کادرفنی برای حضور علی حسینی و خارج نشدنش از فهرست جام فجر ضرب الاجل تعیین کرده، عنوان کرد: فکر نمی کنم سعید در جام فجر شرکت کند. فعلا موقع امتحاناتش است و می خواهد مدرک دکترای خود را بگیرد. به هر حال خودش برنامه ریزی دارد که طبق آن پیش می رود و قطعا در مسابقات گزینشی بعدی شرکت خواهد کرد.


پدر سعید علی حسینی در پاسخ به این سوال که این وزنه بردار با کادرفنی تیم ملی اختلافی پیدا کرده، گفت: آن مساله که سر جای خودش هست. ناراحتی هایی وجود دارد. برخواه خودش می داند که چه کارهایی کرده و نیازی نیست من بگویم. فکر و ذکر آنها شده که علی داوودی را به المپیک ببرند. رکوردهای سعید خیلی بالاتر از بقیه است؛ اما برخواه می گوید من داوودی را قهرمان المپیک می کنم!

نظرات

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0