دایی اردوی خارجی سایپا را لغو کرد

دایی اردوی خارجی سایپا را لغو کرد

علی دایی این تصمیم را صبح امروز پس از بازدید از کارخانه سایپا و شنیدن گلایه‌های کارگران از اوضاع اقتصادی‌شان گرفت.

دیدار دایی و رییس فیفا در دوبی
دایی، پسرِ نیکِ سبلان
دیدار دو ستاره: چطور باید مهارت می‌کردیم علی دایی؟!

سرمربی سایپا و اسطوره فوتبال ایران که طی چند وقت اخیر کارهای اجتماعی جالب توجهی را در دستور کار داشته که مهمترین آن کمک به بازسازی منطقه زلزله زده کرمانشاه است، اینبار در بازدید خود از کارخانه سایپا و در برخورد با کارگران این مجموعه تصمیم گرفت از برگزاری اردوی خارج از کشور تیمش صرفنظر کند.

مشکلات اقتصادی و گلایه‌‎هایی که کارگران کارخانه سایپا در ملاقات با اسطوره فوتبال ایران ابراز کردند، باعث شد تا علی دایی در پایان اعلام کند بر این اساس قصد دارد از برگزاری اردوی خارج از کشور تیمش صرفنظر کند و در این شرایط اقتصادی از بار مالی روی دوش کارخانه جلوگیری کند.

سرمربی سایپا با تایید خبر مربوط به لغو اردوی این تیم گفت: ما باید برنامه ریزی لازم برای تقویت و آماده سازی تیم را دنبال می‌کردیم. اسپانسر هم تمام هزینه‌های مربوط به این اردو و برگزاری دو دیدار تدارکاتی را تامین کرده بود. با این حال امروز در بازدیدی که از کارخانه داشتم تصمیم گرفتم این اردو لغو شود. شرایط سخت اقتصادی در مملکت وجود دارد و این را کاملا در کارخانه بزرگ سایپا و در ملاقات با کارگران و زحمتکشان آن دیدم. البته باید بگویم که اکنون شرایط سخت در خصوص زمین تمرین و … داریم اما مجموعه سایپا دوست دارد در این شرایط سخت اقتصادی در کنار کارگران و زحمتکشان عزیز آن باشد و این تصمیم را گرفتیم. علیرغم اینکه اسپانسر تمام هزینه‌های مربوط به این اردو را فراهم کرده بود، آن را لغو کردیم و اینجا در تهران تمرینات را دنبال خواهیم کرد.

پست‌های قدیمی‌تر

نظرات

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1