برنامه اکران سینماها؛ مارموز به اردبیل رسید

فیلم های مارموز، قانون مورفی و دزد و پری ۲، این هفته روی پرده سینماهای اردبیل هستند.

سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیارد تومانی شهرداری اردبیل در شورابیل
عکس ویژه: فوتبال اردبیل بیش از نود سال قدمت دارد
حذف رابط ناشنوایان از خبر شبکه سبلان

به گزارش آرتاآنلاین فیلم مارموز به نویسندگی آیدین سیار سریع و کارگردانی کمال تبریزی این هفته در سینما قدس اردبیل اکران می‌شود. مارموز فیلمی کمدی و سیاسی است که داستان زندگی فردی به نام “قدرت” را روایت می‌کند. حامد بهداد، ویشگا آسایش، آزاده صمدی، مانی حقیقی، رضا ناجی و محمد بحرانی از جمله بازیگران این فیلم هستند.

این فیلم در ۶ سانس در ساعت های ۹، ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷ و ۱۹:۱۵ در سینما قدس اردبیل به روی پرده می‌رود.

سینما انقلاب اردبیل نیز این هفته با دو فیلم قانون مورفی و دزد و پری ۲ به استقبال تماشاگران می‌رود.

قانون مورفی جریان دزدیده شدن سارا، دختر فردی به نام بهمن را در قالب کمدی به تصویر میکشد.پوریا شجاعی و محمد علی حسینی نویسندگان و رامبد جوان کارگردان این فیلم هستند.همچنین بازیگرانی چون امیر جدیدی، امیر جعفری، مهسا طهماسبی، سروش صحت، سیروس گرجستانی و رامبد جوان در آن ایفای نقش کرده اند.

در فیلم دزد و پری ۲، پدری که خود را دانشمند می‌داند قرصی عجیب کشف میکند که قدرتی خارق العاده به کودکان می‌دهد که این قرص‌ها در جریان دزدیده شدن چند بچه اتفاقات عجیبی را رقم می‌زند. نویسنده و کارگردان این فیلم حسین قناعت است و بهزاد فراهانی، بهنوش بختیاری، رامین ناصر نصیر و نگین معتضدی از بازیگران آن هستند.

سینما انقلاب در ۳ سانس در ساعت های ۱۲، ۱۵:۱۵ و ۱۸:۳۰ فیلم دزد و پری ۲ را اکران میکند و در ۴ سانس در ساعت های ۱۰:۳۰، ۱۳:۳۰، ۱۶:۴۵ و ۲۰ فیلم قانون مورفی را به روی پرده می‌برد.

نرخ بلیط در هر دو سینما (قدس و انقلاب) هفت هزار تومان است.

نظرات

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0