برد خانگی شهرداری در گام پنجم

برد خانگی شهرداری در گام پنجم

شهرداری اردبیل با این عکس تیمی متفاوت هفته پنجم لیگ سه در سرمای ورزشگاه علی دایی با دو گل شهدای آران و بیدگل را شکست داد.

جورج لیکنز سرمربی تراکتور شد
سقوط هواپیمای باری ارتش در کرج
دایی اردوی خارجی سایپا را لغو کرد

آرتا آنلاین؛ فرید عبداللهی خانقاه: عصر جمعه در سوز سرمای ورزشگاه علی دایی، تیم فوتبال شهرداری اردبیل در هفته پنجم سری مسابقات لیگ دسته سه به مصاف تیم شهدای دهنو و آران بیدگل کاشان رفت و توانست با نتیجه ۲ بر صفر میهمان خود را شکست دهد.

مالکیت توپ و میدان در نیمه اول در اختیار شاگردان اصغر فرخی بود و همین برتری باعث شد در دقایق ۴۰ و ۴۵ با گلزنی سیامک نعمتی و مصطفی نوبخت دروازه میهمان باز شود.

اندک تماشاگران حاضر در ورزشگاه علی دایی

بازی در نیمه دوم پایاپای ادامه یافت. البته شهرداری در دقیقه ۶۰ می‌توانست باز هم به گل برسد که بخت با آنها یار نبود و شوت مصطفی نوبخت به تیرک دروازه اصابت کرد. در دقیقه ۸۰ هم رضا بهرام پور که به عنوان یار تعویضی در نیمه دوم بجای سجاد عرفانی به زمین وارد شده بود در مصاف تک به تک با دروازه بان نتوانست گل سوم تیم شهرداری اردبیل را به ثمر برساند تا بازی با همان نتیجه دو بر صفر به سود شهرداری اردبیل تمام و سه امتیاز خانگی و حساس بازی به حساب توپچی‌های اردبیلی ثبت شود.

تیم شهرداری اردبیل با این نتیجه ۹ امتیازی شد و جایگاه خود را در رده سوم جدول تثبیت کرد. شهرداری در هفته ششم مسابقات در روز ۱۰ بهمن میهمان تیم قعر جدولی شهرداری نوشهر خواهد بود.

نظرات

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0