ستاره فجر ۳۷ از اردبیل می‌آید؟

ستاره فجر ۳۷ از اردبیل می‌آید؟

ژیلا شاهی بازیگر اردبیلی با دو فیلم در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

نامه سرگشاده در اعتراض به رد طرح ممنوعیت کودک همسری
عکس ۳۸ میلیونی عکاس اردبیلی
فوتبال زنان؛ یک روایت مادرانه

ژیلا شاهی بازیگر اردبیلی با دو فیلم در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

فیلم سینمایی “قصر شیرین” به کارگردانی رضا میرکریمی این روزها در حالی در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمده است که بازیگران اصلی این فیلم حامد بهداد و ژیلا شاهی هستند.

ژیلا شاهی بازیگر تئاتر‌، سینما و تلویزیون، اهل اردبیل است، کار خود را با بازیگری تئاتر در اردبیل شروع کرده و این روزها با فیلم “قصر شیرین” ساخته کارگردان مطرح سینمای ایران، رضا میرکریمی در جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

فیلم قصر شیرین در روز سوم جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت تهران که کاخ رسانه‌ای جشنواره است به نمایش درآمد و عوامل فیلم در مراسم فرش قرمز و نشست خبری شرکت کردند.

ژیلا شاهی که در این فیلم با حامد بهداد بازی است، بعد از اکران فیلم برای اهالی رسانه در نشست مطبوعاتی درخصوص بازی در فیلم قصر شیرین صحبت کرد. او تجربه همکاری با رضا میرکریمی را یک تجربه شگفت‌انگیز دانست و از او به عنوان یک کارگردان توانمند نام برد‌ و اظهار کرد: میرکریمی در اجرای این نقش به من این فرصت را داد تا نقش را آن‌طور می‌خواهم پیدا کنم و پر و بال بدهم.

قصر شیرین دهمین فیلم بلند سینمایی میرکریمی در مقام کارگردان و یکی از اولین تجربه‌های مهم ژیلا شاهی در عرصه سینما است. شاهی همچنین تجربه‌های مهمی را در بازیگری تئاتر و تلویزیون در کارنامه خود دارد.

این بازیگر اردبیلی علاوه بر “قصر شیرین” فیلم دیگری نیز در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر دارد. “روزهای نارنجی” فیلمی به کارگردانی آرش لاهوتی و با حضور بازیگرانی مثل هدیه تهرانی، علی مصفا، مهران احمدی و ژیلا شاهی در روزهای آینده در جشنواره فیلم فجر به نمایش درخواهد آمد‌.

نظرات

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0