آستارا ۳-۳ اردبیل؛ تساوی شهرداری‌ها در باتلاق سیبلی

آستارا ۳-۳ اردبیل؛ تساوی شهرداری‌ها در باتلاق سیبلی

شهرداری اردبیل در بازی جنجالی هفته چهارم لیگ دسته سه در زمین گل‌آلود ورزشگاه سیبلی آستارا صدرنشین را متوقف کرد

عکس های منتحب ۲۰۱۸ از دید تایم
فاصله ۱/۶ درصدی اردبیل با سطح باسوادی کشور
فوتبال زنان؛ یک روایت مادرانه

آرتا آنلاین؛ فرید عبداللهی خانقاه: در چهارمین گام لیگ سه، ساعت ۱۴ دو تیم شهرداری آستارا و شهرداری اردبیل در استادیوم سیبلی آستارا به مصاف هم رفتند.

در نیمه اول مالکیت توپ و میدان در اختیار تیم شهرداری اردبیل بود اما برخلاف جریان بازی این تیم شهرداری آستارا بود که در دقیقه ۳۵ به گل رسید و بازی در نیمه اول با همین یک گل به سود تیم شهرداری آستارا پایان یافت.

شهرداری اردبیل در نیمه دوم باز هم توپ و میدان را در اختیار داشت و با روی آوردن به پاس‌های هوایی موفق شد در دقیقه ۵۶ بازی توسط رامین خلیل‌پور به گل تساوی دست یابد. در دقیقه ۶۰ بازی مهاجم شهرداری استارا با دروازه‌بان اردبیل تک به تک شد و توانست دروازه توپچی‌های اردبیل را باز کند. بعد از این گل، بازی در چمن خیس و ناهموار سیبلی استارا پایاپای پیش میرفت تا این‌که خطایی پشت محوطه جریمه به نفع شهرداری آستارا گرفته شد و توپ ارسالی را مهاجم این تیم با ضربه سر به گل سوم تبدیل کرد. جو ورزشگاه بعد از این گل به خاطر اشتباهات داوری و اعتراض هر دوتیم به آن متشنج شد و تماشاگران شروع به فحاشی به بازیکنان تیم مهمان و پرتاب سنگ و صندلی به سمت آن‌ها کردند.

شهرداری اردبیل در این جو سنگین واکنش خوبی از خود نشان داد و با یک بازی هجومی در دقایق تلف شده ۹۴ و ۹۸ صاحب دو پنالتی شد که هر دو این پنالتی‌ها را رضا مقدم در جو سنگین استادیوم سیبلی تبدیل به گل کرد و بازی در نهایت با نتیجه ۳ به ۳ به پایان رسید.

شهرداری آستارا با این نتیجه، با ۱۰ امتیاز همچنان صدرنشین ماند و شهرداری اردبیل با ۶ امتیاز و دو پله نزول، در رده چهارم جدول ایستاد. شهرداری اردبیل در هفته پنجم جمعه ۵ بهمن میزبان شهرداری آران و بیدگل خواهد بود.

حاشیه:

  • تماشاگران و بازیکنان هر دو تیم در پایان بازی به داوری معترض بودند.
  • زمین گل‌آلود و چمن باتلاقی ورزشگاه سیبلی آستارا مانع ارائه فوتبال چشم‌نواز شده بود و کیفیتی در حد یک لیگ کشوری نداشت.

نظرات

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0